امکانات

محصول (0)

شرایط و ضوابط

مشتری عزیز قیمتی که در هنگام سفارش در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد. همچنین پرداخت باید از طریق سایت صورت گیرد

 

خرید اینترنتی مطمئن

 • امکان پرداخت مبلغ سفارش واریز به حساب درگاه اینترنتی
  ارسال سریع سفارشات به همه نقاط ایران توسط شبکه پستی کشور
  ارسال سریع سفارشات بصورت پست پیشتاز + بیمه + بسته بندی ضد خش + گارانتی تعویض برای همه محصولات

 روال کاری فروشگاه

 • زمان ارسال سفارشات بستگی به حجم سفارش دارد ، اگر در حد چند محصول کوچک باشد روز بعد ولی با افزایش میزان سفارش ممکن است این ارسال دو یا سه روز به طول بیانجامد.
 • از زمان تحويل بسته ها به مامور پست ، 2 الی 4 روز کاری برای پست پیشتاز زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد . در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه پستی شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد
  لطفا براي سفارش محصولات از آدرس هاي دقيق همراه با كد پستي 10 رقمي ( در صورت موجود بودن ) استفاده كنيد
 • لطفا با ساير اعضاي خانواده يا محل كار خود هماهنگ كنيد تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحويل گرفته و هزينه آن را بپردازند در غير اين صورت بسته برگشت خواهد خورد .
 • در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت مجددا سفارش خود جددا خودداري كنيد !
 • در صورتي كه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد
  اطلاعات مورد نياز : نام و نام خانوادگي آدرس به تفكيك استان ، شهر و كد پستي 10 رقمي شماره تلفن نام و تعداد محصولات درخواستي

روش های پرداخت / مالیات بر ارزش افزوده / اعتبار قیمت هاText

 • در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمیگردد  و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده + هزینه ارسال را بدون مالیات پرداخت می نماید.
 • کلیه کالاهایی که در سایت دارای لینک سفارش هستند ، قابل خرید بوده  و اعتبار قیمت آنها ، تا زمان تغییر آن قیمتها در سایت می باشد.

 

روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

در صورت انصراف مشتری از خرید ، چنانچه کالا برای مشتری ارسال نشده باشد مبلغ سفارش به حساب مشتری واریز خواهد شد . اما چنانچه کالا برای مشتری ارسال شده باشد ، هزینه حمل و نقل و سایر ضرر و زیان های احتمالی ، از مبلغ کل  کسر و باقی مانده به حساب خریدار واریز خواهد شد . در صورت منصرف شدن از خرید لطفا با بخش پشتیبانی ( از طریق فرم تماس تلفن های تماس ) تماس بگیرید .

 

با تشكر و احترام ، مديريت فروشگاه

نظر مشتریان